אודות השירות

אתר "מעבר דירה" מאפשר לעוברי הדירות לבצע שינוי כתובת ולעדכן את כתובתם החדשה באמצעות האינטרנט בכמה קליקים פשוטים באמצעות מערכת מקוונת, מתקדמת וידידותית למשתמש.

הרעיון של האתר "נולד" אחרי שיזם האתר עבר לראשונה בחייו דירה ונדרש היה לעדכן אודות שינוי כתובתו את כל החברות והארגונים שרלוונטיים לו והבין כבר בשיחה הראשונה שזו הולכת להיות משימה ארוכה ומתישה במיוחד בעוד שרשימת המשימות לקראת המעבר הצפוי היא אינסופית: לארוז, לזרוק כל מה שלא צריך, להזמין הובלה, להזמין צבעי מקצועי, למדוד תדירה החדשה, לקנות רהיטים, לקנות תאורה תאומת, לתאם עם הדייר המחליף, לתאם קבלת מפתחות בדירה החדשה, להרכיב את התאורה בדירה החדשה, לתאם עם הטכנאי של המזגנים, להזמין פנקס שיקים מהבנק כדי לתת לבעלת הדירה החדשה והרשימה עוד ארוכה ושלא נדבר על ההוצאות הכספיות הגדולות הכרוכות במעבר.

ואז הוא החליט שבדירה הבאה שאליה יעבור הדברים יראו קצת אחרת, לא רק בשבילו אלא בשביל כל מי שמתמודד עם מעבר דירה, וקיבל החלטה להקים את אתר "מעבר דירה" שמאפשר לכל תושב במדינת ישראל לבצע שינוי כתובת מגורים ולעדכן את כתובתו החדשה בקליק ובמספר דקות בודדות דרך האינטרנט מבלי להתעסק בבירוקרטיה של עדכון הכתובת וכהחלטה עקרונית החליט שהשימוש באתר יהיה ללא כל תשלום, עכשיו ולתמיד, לרווחת עוברי הדירות בישראל.

אם נגמד את התכלית שלשמה הוקם האתר למספרים נגלה נתון מדהים (!), סקר שיזם אתר "יד 2"  מגלה כ "7.6% מהציבור הישראלי עובר דירה כל שנה-שנתיים", רובם ניתן לשער זוגות ומשפחות צעירות, על בסיס נתון זה ובדיקה שערכנו באתר "מעבר דירה" ניתן לשער ששימוש באתר יכול להוביל לחיסכון אדיר בזמן לעוברי הדירות בתקופה העמוסה ביותר בחייהם שיכול להגיע לעד כארבע שעות חיסכון בזמן למשפחה (!) ועד לכ- 833,000 שעות חיסכון בזמן לכלל עוברי הדירות בישראל בשנה בודדת (!).

אביב כהן יזם האתר מציין "הסלוגן של האתר "בוחרים. מקליקים. עוברים!" הוא הרבה מעבר לסלוגן הוא המהות שלשמה הוקם האתר, הדבר שהכי משמח אותי בכל פעם מחדש ומוכיח לי שעמדנו במשימה שלשמה הוקם האתר הוא לקבל מייל תודה מעובר דירה שמודה לנו שעזרנו למשפחתו לעבור את המשימה החשובה של שינוי הכתובת בקלות ובנוחות יחסית ובמינימום טרטורים בתקופת מעבר דירה שהיא עמוסה מאוד מטבעה".

בשלב בניית האתר ופיתוח המערכת היה לנו חשוב לא להתפשר על אתר מתקדם וידידותי למשתמש, על מנת שיהיה קל ונוח לכל עבור דירה להשתמש בשירות האינטרנטי שהאתר מציע. ועל כן נעזרנו בחברת ליבר יזמות המתמחה בפיתוח אתרים ומערכות דיגיטליות ברמה גבוה.

האתר עלה לאוויר לשימוש ולרווחת עוברי הדירות בישראל לאחר תקופה הרצה מוצלחת שנמשכה כשנה (ונמשכת גם בימים אלו) ואנו גאים יום יום במוצר הסופי שאותו אנו מציעים לציבור ללא כל תשלום.

עדכון כתובת